Viewing: Announcements - View all posts

Chillpill Liveband II Nothingleft World Premiere 

Watch The "Chillpill Liveband II Nothingleft" World Premiere In HD Resolution (1280x720) For 2 Hours On Friday, 22nd of May From 5 PM CEST Till 7 PM CEST For Free!
Buy FullHD (1920x1080) Video On Blu-ray Or Video On Demand.

Pozrite si zadarmo premiéru "Chillpill Liveband II Nothingleft" v rozlíšení HD (1280x720) počas 2 hodín od 17:00 do 19:00!
Kúpte si fullHD verziu spolu s dts-hd Master Audio na Blu-ray alebo fullHD verziu na Video On Demand.

Predpredaj Chillpill Liveband II Nothingleft 

Ahojte všetci,
 
chceme vás informovať, že dnešným dňom spúšťame predpredaj Blu-ray a digitálnej verzie nášho koncertu "ChillPill Liveband II Nothingleft”.
 
Kino trailer si môžete pozrieť u nás na stránke, na youtube, alebo na našom novom profile na facebooku
 
Zároveň je od dnešného dňa k zhliadnutiu na našej stránke, facebooku a youtube video jednej zo skladieb. Do oficiálneho začiatku predaja budú zverejnené ďalšie 2 videá z koncertu. Všetky videá, vrátane traileru, sú zdieľateľné, tak neváhajte a zdieľajte.
 
Oficiálny začiatok predaja koncertu je stanovený predbežne na 22.5.2015.
  
Koncert sa bude predávať na Blu-ray diskoch a ako download na itunes a vimeo.com.
 
Koncert sa nebude distribuovať na DVD. Dôvodom sú technické obmedzenia nosiča, ktoré nám neumožňujú prezentovať obrazovú a zvukovú zložku koncertu v nami požadovanej kvalite.
 
Každý, kto si kúpi koncert v predpredaji v akejkoľvek podobe, dostane zadarmo 1 lístok na jeho premiéru v kine, s možnosťou zakúpenia dodatočných lístkov. Premiéra sa uskutoční v deň oficiálneho začiatku predaja v jednej zo sál kino komplexu Donauplexx vo Viedni. O presnej hodine sa držitelia lístkov dozvedia prostredníctvom pozvánky.
 
Lístky nebudú v oficiálnom predaji a nebude ich možné získať žiadnym iným spôsobom.

Chillpill